O

Nas

O

FutureUp

Firma FutureUp specjalizuje się w tworzeniu nowoczesnych i profesjonalnych sklepów internetowych. Dzięki naszemu doświadczeniu i wiedzy, jesteśmy w stanie zapewnić naszym klientom najlepsze rozwiązania e-commerce, dostosowane do ich indywidualnych potrzeb i oczekiwań.Nasz zespół składa się z wykwalifikowanych specjalistów, którzy posiadają szeroką wiedzę z zakresu programowania, projektowania stron internetowych i marketingu internetowego. Dzięki temu jesteśmy w stanie zapewnić naszym klientom nie tylko pięknie wyglądające sklepy internetowe, ale również te, które są wydajne i skutecznie generują sprzedaż.Oprócz tworzenia sklepów internetowych, oferujemy również szeroki zakres usług dodatkowych, takich jak optymalizacja sklepu pod kątem wyszukiwarek internetowych, prowadzenie działań marketingowych oraz wsparcie techniczne i serwisowe.
+Zadowolonych klientów
Lat doświadczenia
Gotowych szablonów
Liczba integracji

O

CEO

Lukasz

Łukasz Bartkowiak

Ten co dużo gada

Designer, grafik, wizjoner i muzyk - prawdziwy człowiek orkiestra. Posiada duże doświadczenie biznesowe, co pozwala mu na automatyzację procesów w firmie i skuteczną motywację zespołu. Jest także urodzonym mówcą, dzięki czemu potrafi przekazywać swoje pomysły i strategie w sposób jasny i zrozumiały. Jego głównym celem jest urzeczywistnianie marzeń klienta poprzez tworzenie oryginalnych i skutecznych rozwiązań It. Z jego pomocą każdy projekt może stać się sukcesem.

Sebastian

Sebastian Wilczyński

Pan od komputerów

Programista specjalizujący się w JavaScript. Posiada doświadczenie w tworzeniu aplikacji internetowych oraz integracji z różnymi API. Stara się być na bieżąco z najnowszymi trendami i technologiami w branży IT, co pozwala mu na tworzenie nowoczesnych i funkcjonalnych rozwiązań dla swoich klientów. Lubi wyzwania i zawsze szuka sposobów na optymalizację kodu, by uzyskać jak najlepsze efekty. Jest również osobą zorientowaną na rozwiązywanie problemów i lubiącą pracować w zespole.

Umiejętności
Figma
Photoshop
Illustrator
Canva
Node JS
React
Next
Git
Pssst...zwykle odpowiemy w ciągu kilkunastu minut!

Skontaktuj sie

z nami

Bezpośrednikontakt