5 korzyści z korzystania z oprogramowania Saas w e-commerce

5 korzyści z korzystania z oprogramowania Saas w e-commerce

Jeśli prowadzisz sklep internetowy lub planujesz założyć taki, pewnie zastanawiasz się, jakie oprogramowanie e-commerce wybrać. Na rynku jest wiele opcji, od własnych rozwiązań po gotowe platformy. Jedną z nich jest oprogramowanie e-commerce Saas, czyli software as a service. Co to oznacza? To znaczy, że nie musisz instalować ani aktualizować oprogramowania na swoim serwerze, tylko korzystasz z usługi dostarczanej przez dostawcę w chmurze. Brzmi dobrze? To nie wszystko! Oto 5 korzyści z korzystania z oprogramowania e-commerce Saas:


  1. Łatwość i szybkość uruchomienia. Nie musisz martwić się o kwestie techniczne, takie jak instalacja, konfiguracja, bezpieczeństwo czy backup. Wystarczy, że wybierzesz plan i szablon, dodasz swoje produkty i gotowe! Możesz rozpocząć sprzedaż w ciągu kilku minut.
  2. Skalowalność i elastyczność. Oprogramowanie e-commerce Saas dostosowuje się do Twoich potrzeb i możliwości. Możesz łatwo zmieniać plany, funkcje i wygląd swojego sklepu w zależności od tego, jak rośnie Twój biznes. Nie musisz martwić się o ograniczenia przestrzeni dyskowej, transferu czy liczby produktów.
  3. Niskie koszty. Nie musisz inwestować w sprzęt, licencje czy opłaty za hosting. Płacisz tylko za to, co faktycznie używasz. Zazwyczaj opłata jest naliczana miesięcznie lub rocznie i zależy od wybranego planu i liczby transakcji. Możesz też skorzystać z darmowego okresu próbnego lub planu podstawowego.
  4. Wsparcie i aktualizacje. Nie musisz martwić się o utrzymanie i rozwój swojego oprogramowania e-commerce. Dostawca zapewnia Ci ciągłe wsparcie techniczne i obsługę klienta, a także regularne aktualizacje i poprawki bezpieczeństwa. Możesz też liczyć na pomoc w integracji z innymi narzędziami i usługami, takimi jak płatności, wysyłka, marketing czy analityka.
  5. Dostępność i niezawodność. Oprogramowanie e-commerce Saas działa w chmurze, co oznacza, że możesz mieć dostęp do swojego sklepu z dowolnego urządzenia i miejsca na świecie. Nie musisz obawiać się o awarie serwera czy utratę danych. Dostawca gwarantuje Ci wysoką dostępność i niezawodność swojej usługi.Jak widzisz, oprogramowanie e-commerce Saas ma wiele zalet dla Twojego biznesu online. Jeśli chcesz sprzedawać więcej, łatwiej i taniej, warto rozważyć takie rozwiązanie. A jeśli szukasz najlepszego oprogramowania e-commerce Saas na rynku, polecamy Ci naszą platformę FutureUp. Sprawdź sam i przekonaj się, jak wiele możemy Ci zaoferować!

woli

Łukasz Bartkowiak

02 lipca 2023 - 09:39
Ostatnio dodane
Jak software house uratował moją firmę – historia z życia wzięta

Jak software house uratował moją firmę – historia z życia wzięta

Kiedyś prowadziłem niewielką firmę handlową i miałem problem z zarządzaniem zamówieniami. Moje narzędzia były przestarzałe, a błędy zdarzały się coraz częściej. Pewnego dnia, po kolejnym nieudanym zamówieniu, k...

woli

Łukasz Bartkowiak

27 października 2023 - 08:46
Jak polskie firmy zabezpieczają dane swoich klientów: Spojrzenie zza kurtyny

Jak polskie firmy zabezpieczają dane swoich klientów: Spojrzenie zza kurtyny

Hej! Jeśli kliknąłeś w ten wpis, zapewne interesuje Cię, jak to jest z tymi wszystkimi danymi, które zostawiasz tu i ówdzie w sieci. W końcu wszyscy mówią, że „dane to nowe złoto”, prawda? No to zastanówmy się,...

woli

Łukasz Bartkowiak

18 października 2023 - 09:41
Czym jest system POS i jak może pomóc w Twojej firmie?

Czym jest system POS i jak może pomóc w Twojej firmie?

Przypomniałem sobie pewien żartobliwy moment, który miał miejsce kilka miesięcy temu w lokalnej pizzerii. Właściciel, Pan Marek, przechwalał się swoim nowym, ręcznie malowanym menu na tablicy, pełnym różnych sm...

woli

Łukasz Bartkowiak

12 października 2023 - 09:15
Pssst...zwykle odpowiemy w ciągu kilkunastu minut!

Skontaktuj sie

z nami

Bezpośrednikontakt